KAMILA JEDYNAK

KAMILA JEDYNAK

Jest entuzjastką zdrowego stylu życia i pozytywnego myślenia. Uczenie ludzi, jak zdrowo jeść i żyć jest zarówno jej hobby, pracą, jak i życiową misją. Pomaganie ludziom w osiąganiu ich celów daje jej prawdziwą radość i satysfakcję.

Wiedzę na temat zdrowia i odżywiania zdobyła w czasie studiów na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, które ukończyła z tytułem magistra. Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywała zarówno na oddziałach wrocławskich klinik, jak i w prywatnych poradniach dietetycznych. Dietetyka, jak każda nauka, ciągle się zmienia i rozwija. Coś, co było aktualne wczoraj może już dzisiaj stracić ważność. Dlatego też nieustannie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach oraz wykładach dotyczących różnych aspektów odżywiania i zdrowia.

Uważa, że najważniejszym jest wyrobić w sobie i w swojej rodzinie nawyki, dzięki którym będą mogli cieszyć się zdrowiem i sprawnością fizyczną przez długie lata. Śledząc jej wpisy możecie mieć pewność, że macie dostęp do sprawdzonych i rzetelnych informacji, które, mamy nadzieję, zainspirują Was do wprowadzenia oraz utrzymania dobrych zmian w swoim codziennym życiu.

Zdrowie to nie tabletki czy dieta, zdrowie to styl życia!