Nasza Kadra

Adrian Kozłowski

Fizjoterapeuta | Osteopata

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu i Akademii Osteopatii w Poznaniu. W swojej praktyce łączy wiedze ze skutecznymi metodami leczenia.

Kamila Jedynak

Dietetyk kliniczny

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na kierunku dietetyki o specjalizacji dietetyk kliniczny.

Sandra Buraczyńska

Fizjoterapeuta | Trener przygotowania motorycznego

Absolwentka WSF we Wrocławiu. Pasjonatka różnorodnych form ruchu i zdrowego stylu życia w celu utrzymania długowieczności.

Konrad Kowalski

Fizjoterapeuta | Osteopata

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Obecnie kontynuuje edukację na Akademii Osteopatii w Poznaniu. Fizjoterapia jest jego pasją, którą stara się nieustannie rozwijać.

Julita Dorociak-Kowalska

Fizjoterapeuta | trener przygotowania motorycznego

Absolwentka AWF we Wrocławiu z tytułem licencjata. Kontynuuje studia magisterskie. Jej pasją jest sport oraz zdrowy tryb życia, którymi stara się zarażać jak największą ilość osób.

Mateusz Tomczak

Fizjoterapeuta | Trener personalny

Absolwent WSF we Wrocławiu z tytułem magistra. Z zawodu fizjoterapeuta a z zamiłowania trener personalny. Jego zdaniem brak aktywności fizycznej prędzej czy później prowadzi do dolegliwości bólowych.

Dagmara Zając

Fizjoterapeuta uroginekologiczna

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z tytułem magister fizjoterapii. Dagmara w naszym zespole jest specjalistką od „kobiecych spraw”.

KLAUDIA LEŚNIK

FIZJOTERAPEUTA UROGINEKOLOGICZNY

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. J. A. Komeńskiego w Lesznie oraz Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu.

EWA OCHOCKA

FIZJOTERAPEUTA SPORTOWY

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jej pasją jest sport oraz zdrowy tryb życia. Ponad 13 lat trenowała biegi sprinterskie pod okiem najlepszych trenerów w Europie.

ANNA ANDYSIAK-SZYMAŃSKA

DIETETYK KLINICZNY

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizuje się w dietetyce klinicznej, w szczególności insulinooporności, niedoczynności tarczycy, PCOS, endometriozie i chorobach jelit.

ALEKSANDRA BARON

FIZJOTERAPEUTA PEDIATRYCZNY

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, z tytułem magister fizjoterapii. Od początku przygody z fizjoterapią ukierunkowana na pracę z najmłodszymi pacjentami.

Adres

Jemiołowa 26-28 Wrocław 53-447

2020 Fizjoterapia i osteopatia | Dawcyzdrowia.pl Wrocław