Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu i Akademii Osteopatii w Poznaniu. W swojej praktyce łączy wiedze ze skutecznymi metodami leczenia.

DIETETYK KLINICZNY

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na kierunku dietetyki o specjalizacji dietetyk kliniczny.

Absolwentka WSF we Wrocławiu. Pasjonatka różnorodnych form ruchu i zdrowego stylu życia w celu utrzymania długowieczności.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Obecnie kontynuuje edukację na Akademii Osteopatii w Poznaniu. Fizjoterapia jest jego pasją, którą stara się nieustannie rozwijać.

Absolwentka AWF we Wrocławiu z tytułem licencjata. Kontynuuje studia magisterskie. Jej pasją jest sport oraz zdrowy tryb życia, którymi stara się zarażać jak największą ilość osób.

Absolwent WSF we Wrocławiu z tytułem magistra. Z zawodu fizjoterapeuta a z zamiłowania trener personalny. Jego zdaniem brak aktywności fizycznej prędzej czy później prowadzi do dolegliwości bólowych.

FIZJOTERAPEUTA UROGINEKOLOGICZNY

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z tytułem magister fizjoterapii. Dagmara w naszym zespole jest specjalistką od „kobiecych spraw”.

FIZJOTERAPEUTA UROGINEKOLOGICZNY

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. J. A. Komeńskiego w Lesznie oraz Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu.

FIZJOTERAPEUTA SPORTOWY

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jej pasją jest sport oraz zdrowy tryb życia. Ponad 13 lat trenowała biegi sprinterskie pod okiem najlepszych trenerów w Europie.

DIETETYK KLINICZNY

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizuje się w dietetyce klinicznej, w szczególności insulinooporności, niedoczynności tarczycy, PCOS, endometriozie i chorobach jelit.

FIZJOTERAPEUTA PEDIATRYCZNY

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, z tytułem magister fizjoterapii. Od początku przygody z fizjoterapią ukierunkowana na pracę z najmłodszymi pacjentami.