Wrocław

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Obecnie kontynuuje edukację na Akademii Osteopatii, gdyż na swoich pacjentów chce patrzyć holistycznie. Jego zawód, jest również jego pasją, którą stara się nieustannie rozwijać.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na kierunku dietetyki o specjalizacji dietetyk kliniczny.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jej pasją jest sport oraz zdrowy tryb życia. Ponad 13 lat trenowała biegi sprinterskie pod okiem najlepszych trenerów w Europie.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z tytułem magister fizjoterapii. Dagmara w naszym zespole jest specjalistką od „kobiecych spraw”.

DIETETYK KLINICZNY

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizuje się w dietetyce klinicznej, w szczególności insulinooporności, niedoczynności tarczycy, PCOS, endometriozie i chorobach jelit.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Pracuje zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi. Terapię najmłodszych pacjentów rozpoczyna już w pierwszych tygodniach ich życia, jeśli tylko zachodzi taka potrzeba.

masażysta
terapeuta manualny

Dla Dominiki priorytetem jest zasada, że umysł i ciało wpływają na siebie nawzajem. Dlatego dobre samopoczucie pacjentów, rozwiązanie problemu i holistyczne podejście stawia na pierwszym miejscu.