FIZJOTERAPEUTA | OSTEOPATA

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Obecnie kontynuuje edukację na Akademii Osteopatii, gdyż na swoich pacjentów chce patrzyć holistycznie. Jego zawód, jest również jego pasją, którą stara się nieustannie rozwijać.

DIETETYK KLIINICZNY

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na kierunku dietetyki o specjalizacji DIETETYK kliniczny.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jej pasją jest sport oraz zdrowy tryb życia. Ponad 13 lat trenowała biegi sprinterskie pod okiem najlepszych trenerów w Europie.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z tytułem magister fizjoterapii. Dagmara w naszym zespole jest specjalistką od „kobiecych spraw”.

DIETETYK KLINICZNY

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizuje się w dietetyce klinicznej, w szczególności insulinooporności, niedoczynności tarczycy, PCOS, endometriozie i chorobach jelit.

IDA LASKOWSKA

FIZJOTERAPEUTA PEDIATRYCZNY

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizuje się w rehabilitacji pediatrycznej. Pracę z najmłodszymi pacjentami rozpoczyna już w pierwszych tygodniach ich życia, jeśli tylko zachodzi taka potrzeba.