Wrocław

Specjalizuje się w problemach dotyczących przewlekłych przypadków, także takich, które nie mają jasnej przyczyny, chorobach psychosomatycznych, spowodowanych przez stres i emocje, wspomaganiu pacjenta z różnymi chorobami wewnętrznymi i dolegliwościami, takimi jak refluks, zgaga, choroby jelitowe, bolesne miesiączki, obrzęki limfatyczne, zawroty głowy, migreny, czy problemy ze stawami skroniowo-żuchwowymi.

Dominika Ciaś

Fizjoterapeuta

Dla Dominiki priorytetem jest zasada, że umysł i ciało wpływają na siebie nawzajem. Dlatego dobre samopoczucie pacjentów, rozwiązanie problemu i holistyczne podejście stawia na pierwszym miejscu. Duży nacisk stawia na naukę prawidłowego oddychania podczas wizyty. W pracy wykorzystuje głównie masaż tkanek głębokich, techniki zaczerpnięte z terapii manualnej oraz ćwiczenia z zakresu treningu medycznego.

Ewa specjalizuje się w ortopedii, traumatologii sportowej, rehabilitacji pooperacyjnej, terapii manualnej między innymi według koncepcji FDM i Maitland’a. W pracy liczy się̨ dla niej przede wszystkim zdrowie pacjentów i bezpieczeństwo oraz prawidłowa technika wykonywanych ćwiczeń́. Doświadczenia w sporcie doprowadziły ją do połączenia fizjoterapii i treningu. Pomaga wracać́ do sprawności po urazach, operacjach czy kontuzjach.

Dagmara specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej oraz zajmuje się dolegliwościami w sferze seksualnej. Pomaga pacjentkom uporać się z problemami występującymi podczas menopauzy, ciąży, w czasie połogu, a także przygotowuje do porodu i pomaga przy bolesnych miesiączkach. Ponadto zajmuje się także mobilizacją blizny po cięciach cesarskich, nacięciach krocza oraz problemem nietrzymania moczu

Anna specjalizuje się w dietetyce klinicznej, w szczególności w chorobach insulinooporności, niedoczynności tarczycy, PCOS, endometriozie i chorobach jelit. Podczas pracy stawia na modyfikację codziennych nawyków żywieniowych, motywując do budowania nowych przyzwyczajeń. Szczególną uwagę przykłada również do zaburzeń odżywiania oraz nieprawidłowych relacji z jedzeniem.

Ida specjalizuje się w rehabilitacji pediatrycznej, ale również przyjmuje osoby dorosłe. Pracę z maluszkami rozpoczyna od ich najmłodszych chwil – już nawet w pierwszych tygodniach życia. Ukończyła kurs neurodiagnostyki rozwojowej dziecka 0-12 miesięcy, dzięki któremu jest w stanie ocenić prawidłowy rozwój. Szczególną uwagę przykłada do pielęgnacji oraz stymulowania rozwoju noworodka. 

Karolina specjalizuje się w pracy z pacjentami ortopedycznymi i neurologicznymi. Ukończyła między innymi kursy pinoterapii, terapii wisceralnej oraz terapii stawu skroniowo-żuchwowego. Dzięki wieloletnim treningom jest w stanie zrozumieć problemy i dolegliwości także osób aktywnych fizycznie. W gabinecie Karoliny panuje niezwykle przyjemna i serdeczna atmosfera, a w swojej pracy wykazuje się profesjonalizmem i zaangażowaniem.