KONRAD KOWALSKI

KONRAD KOWALSKI

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku fizjoterapii gdzie uzyskał tytuł magistra fizjoterapii.
Obecnie kształci się podyplomowo na Akademii Osteopatii, co pozwala mu spojrzeć holistycznie na problemy pacjentów.

Ukończył kursy z zakresu masażu tkanek głębokich, pinopresury/pinoterapii, czy też Funkcjonalnej Terapii Manualnej. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe, a swój młody wiek postrzega jako atut, który sprawia, że wciąż jest głodny wiedzy, nieustannie poszerza swoje horyzonty i jest “na czasie” z najnowszymi doniesieniami naukowymi.
Od 2017 roku pracuje dla przeróżnych korporacji w roli fizjoterapeuty, gdzie prowadzi liczne warsztaty, szkolenia z zakresu ergonomii pracy, treningi medyczne oraz konsultacje dla pracowników.

W pracy mówimy o nim „Pan detektyw”. Dlaczego detektyw? Bo kiedy trafia do niego pacjent z bólem, Konrad “szuka” źródła bólu tak długo, aż go znajdzie. A jak znajdzie i “obezwładni” na twarzy pacjenta zawsze pojawia się uśmiech.

Poza fizjoterapią i osteopatią Konrad interesuje się też psychologią – a konkretnie wpływem emocji na zachowania i zdrowie człowieka. Taki fizjoterapeuta z zacięciem psychologicznym rozłoży Twoje problemy na łopatki.

Prywatnie Konrad kocha sport (siatkówkę, koszykówkę) i… porządek. W wolnych chwilach słucha ciekawych podcastów lub wykładów. Ma duszę myśliciela i nie patrzy na świat zero-jedynkowo – co sprawia, że czasami spędza dużo czasu na zastanawianiu się nad czymś, co inni uznają za oczywiste.