KONRAD KOWALSKI

KONRAD KOWALSKI

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie uzyskał tytuł magistra fizjoterapii. Absolwent studiów podyplomowych na Akademii Osteopatii. Ukończył także kursy z zakresu Funkcjonalnej Terapii Manualnej, masażu tkanek głębokich, czy też pinopresury/pinoterapii. Mimo tego nadal jest głodny wiedzy, nieustannie poszerza swoje horyzonty i jest “na czasie” z najnowszymi doniesieniami naukowymi.

Specjalizuje się w problemach dotyczących przewlekłych przypadków, także takich, które nie mają jasnej przyczyny, chorobach psychosomatycznych, spowodowanych przez stres i emocje, wspomaganiu pacjenta z różnymi chorobami wewnętrznymi i dolegliwościami, takimi jak refluks, zgaga, choroby jelitowe, bolesne miesiączki, obrzęki limfatyczne, zawroty głowy, migreny, czy problemy ze stawami skroniowo-żuchwowymi takie jak np. bruksizm.

Poza fizjoterapią i osteopatią Konrad interesuje się też psychologią – a konkretnie wpływem emocji na zachowania, zdrowie oraz ciało człowieka.

Od 2017 roku pracuje dla przeróżnych korporacji w roli fizjoterapeuty, gdzie prowadzi liczne warsztaty i szkolenia z zakresu ergonomii pracy, treningi medyczne oraz konsultacje dla pracowników. Ponadto przez kilka lat pracował także jako fizjoterapeuta z reprezentacją Polski w lacrosse oraz współpracował z kilkoma klubami sportowymi.