DAGMARA ZAJĄC

DAGMARA ZAJĄC

Dagmara Zając jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z tytułem magister fizjoterapii. Jej indywidualne podejście do każdego pacjenta jest oparte na szczegółowym wywiadzie w celu uzyskania jak najlepszych efektów terapii. W swojej praktyce wykorzystuje techniki zaczerpnięte z terapii manualnej, masażu tkanek głębokich, ćwiczeniami z zakresu treningu medycznego.

Istotnym aspektem procesu zdrowienia jest edukacja pacjenta, wskazanie odpowiednich działań do uzyskania pełnej sprawności, jego zaangażowanie i systematyczność. Pracuje w myśl zasady: ciało i umysł wpływają na siebie nawzajem. Rozwiązanie problemu pacjenta jest dla niej priorytetem i sprawia największą satysfakcję we własnej praktyce.

Dagmara w naszym zespole jest specjalistką od „kobiecych spraw”. Uwielbia pracę z kobietami, a panie nie muszą (i nie powinny) mieć przed nią tajemnic. Dagmara pomaga przyszłym mamom w typowych dla ciąży dolegliwościach:

  • terapia blizn po cięciu cesarskich i nacięciu krocza,
  • nietrzymanie moczu,
  • dolegliwości bólowe w obrębie kręgosłupa i miednicy (m.in. miesiączkowe),
  • rozejście mięśnia prostego brzucha,
  • zespół jelita drażliwego,
  • dysfunkcje seksualne.

Prywatnie Dagmara interesuje się kobiecą seksualnością, szczególnie zmianami zachodzącymi w tej sferze w trakcie i po ciąży. Dlatego TERAPIA MANUALNA jest tylko częścią jej pracy. Przy okazji Dagmara uczy kobiety samoakceptacji swojego ciała i przyjęcia nowej roli – bycie mamą.