DAGMARA ZAJĄC

DAGMARA ZAJĄC

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku fizjoterapia oraz studiów podyplomowych seksuologia kliniczna na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie, a także terapeutka Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego.

Specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej oraz zajmuje się dolegliwościami w sferze seksualnej. Pomaga pacjentkom uporać się z problemami występującymi podczas menopauzy, ciąży, w czasie połogu, a także przygotowuje do porodu i pomaga przy bolesnych miesiączkach. Ponadto zajmuje się także mobilizacją blizny po cięciach cesarskich, nacięciach krocza oraz problemem nietrzymania moczu.

W swojej praktyce wykorzystuje techniki zaczerpnięte z terapii manualnej, masażu tkanek głębokich, ćwiczenia z zakresu treningu medycznego oraz stosuje metody pracy takie jak elektrostymulacje i biofeedback oraz ćwiczenia prawidłowej aktywacji dna miednicy.

Wprowadzenie zdrowych nawyków stanowi dla niej istotny element dopełnienia terapii. Dzięki zastosowaniu sumy odpowiednich metod, technik i nawyków możliwa jest poprawa komfortu życia oraz zmniejszenie dolegliwości.

W wolnym czasie słucha muzyki, uczęszcza na koncerty, czyta biografie oraz spędza go aktywnie, chodząc po górach.