EWA OCHOCKA

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jej pasją jest sport oraz zdrowy tryb życia. Interesuje się treningiem motorycznym i psychologią sportową. Połowa życia w sporcie doprowadziło ją do połączenia fizjoterapii i treningu. Okres studiów poświęcała na liczne warsztaty i kursy z zakresu fizjoterapii. Jako trenerka kształci się w kierunku treningu motorycznego, funkcjonalnego i siłowego. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii i treningu.

W pracy liczy się̨ dla niej przede wszystkim zdrowie pacjentów oraz bezpieczeństwo i prawidłowa technika wykonywanych ćwiczeń́. Dlaczego została fizjoterapeutą? Może to rzadko spotykane, ale jej zawód był już̇ przez nią zaplanowany wiele lat wcześniej. Jest osobą, która wie, czego chce i konsekwentnie dąży do celu. Pierwsza myśl żeby zostać́ fizjoterapeutą pojawiła się̨ już̇, gdy będąc w 6 klasie szkoły podstawowej pierwszy raz odwiedziła gabinet fizjoterapii. Była wówczas zafascynowana, tym co można robić́ z ciałem człowieka.

Poza fizjoterapią sport jest bardzo ważnym aspektem w jej życiu. Od ponad 13 lat trenuje wyczynowo lekkoatletykę̨, specjalizuję się̨ w biegach sprinterskich, a stadion stał się̨ jej drugim domem. Była w reprezentacji Polski, brała udział w międzynarodowych zawodach a szkolili ją najlepsi trenerzy w Europie. Ta pasja pozostała do dziś́.

Jako sportowiec przechodziła przez wiele kontuzji trenując zawodowo. Teraz chce pomagać́ innym wracać́ do sprawności po urazach, operacjach czy kontuzjach. Ewa pomoże Ci wskoczyć na wyższy poziom zaawansowania, by osiągnąć lepsze wyniki sportowe. Dzięki wieloletniej karierze sportowej pomoże Ci poprawić technikę biegu i przygotować się do Twojego wymarzonego dystansu.