Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W trakcie studiów uczestniczyła w licznych warsztatach i kursach z zakresu fizjoterapii. Jako trenerka kształci się w kierunku treningu motorycznego, funkcjonalnego i siłowego. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii i treningu. Specjalizuje się w ortopedii, traumatologii sportowej, rehabilitacji pooperacyjnej, terapii manualnej między innymi według koncepcji FDM i Maitland’a. Interesuje się treningiem motorycznym i psychologią sportową.

W pracy liczy się̨ dla niej przede wszystkim zdrowie pacjentów oraz bezpieczeństwo i prawidłowa technika wykonywanych ćwiczeń́. Dlaczego została fizjoterapeutą? Może to rzadko spotykane, ale jej zawód był już̇ przez nią zaplanowany wiele lat wcześniej. Pierwsza myśl, żeby zostać́ fizjoterapeutą, pojawiła się̨ już̇, gdy będąc w 6 klasie szkoły podstawowej, pierwszy raz odwiedziła gabinet fizjoterapii. Była wówczas zafascynowana, tym co można robić́ z ciałem człowieka.

Poza fizjoterapią bardzo ważny jest dla niej sport oraz zdrowy tryb życia. Przez ponad 14 lat trenowała wyczynowo lekkoatletykę̨. Specjalizowała się̨ w biegach sprinterskich, a stadion stał się jej drugim domem. Była reprezentantką Polski oraz brała udział w międzynarodowych zawodach. Obecnie współpracuje z kadrą Polski jako fizjoterapeuta. Jednak z aktywności fizycznej nie rezygnuje, próbując nowych rzeczy takich jak ju jitsu czy skoki spadochronowe.

Doświadczenia w sporcie doprowadziły ją do połączenia fizjoterapii i treningu. Teraz chce pomagać́ innym osobom aktywnym fizycznie wracać́ do sprawności po urazach, operacjach czy kontuzjach. Ewa pomoże Ci wskoczyć na wyższy poziom zaawansowania, by osiągnąć lepsze wyniki sportowe.