Pierwsze spotkanie ​

Pierwsze spotkanie z dietetykiem stanowi początek terapii opartej na wzajemnym zaufaniu i motywacji. Zapewniamy Cię, że dołożymy wszelkich starań aby pomóc Ci w realizacji Twojego planu i ufamy, że Ty także zrobisz wszystko co w Twojej mocy by poczuć radość i satysfakcję jaką daje osiągnięcie postawionego sobie celu. Każdy jest inny – ma odmienny plan dnia, inne dolegliwości i z innym problemem zgłasza się na konsultację. Konieczność szukania nowych sposobów na skuteczną współpracę z Tobą motywuje nas do ciągłego samodoskonalenia i nauki. Natomiast nasze zaangażowanie, wsparcie i porady będą, mamy nadzieję, motywować Ciebie do działania i ciągłych zmian na lepsze. Dzięki naszej współpracy poczujesz, że zwiększasz kontrolę nad swoim zdrowiem, wyglądem i samopoczuciem. Do dzieła!

Jak będzie przebiegać nasze spotkanie?​

W czasie wizyty dietetyk przeprowadzi z Tobą wywiad chorobowy oceniający Twój stan zdrowia. Zapyta o przebyte choroby, zabiegi operacyjne, stosowane leki i inne dolegliwości. Przeanalizuje aktualne wyniki badań i oceni ich związek z odżywianiem. Kolejnym krokiem będzie szczegółowy wywiad dietetyczny, który ma na celu zebranie informacji na temat dotychczasowego stylu życia, nawyków, zwyczajowego planu dnia i roli jedzenia w Twoim życiu. Wywiad pozwoli zlokalizować problem i ustalić jakie postępowanie żywieniowe będzie dla Ciebie najlepsze oraz najbezpieczniejsze. Po tej długiej szczerej rozmowie zaprosi Cie do pomiarów i analizy składu ciała. Dzięki nim dowiemy się jaki jest stan odżywienia Twojego organizmu. To pozwoli nam wyznaczyć konkretne cele i oszacować czas terapii.

Co dalej?​

Kolejne wizyty umożliwiają kontrolę Twojej terapii, dają Ci wsparcie oraz utrzymują Twoją motywację do działania na wysokim poziomie. Jeżeli się zdecydujesz na dalszą współpracę, pod koniec spotkania otrzymasz od dietetyka ważne zadanie do wykonania przed następną wizytą. Będzie to pierwszy duży krok w kierunku zdrowia i lepszego samopoczucia.

Każdy jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia do problemu z którym się do nas zgłasza. Dlatego po pierwszym naszym spotkaniu dalsza współpraca może przybrać różne formy w zależności od potrzeb. Możemy skupić się na stopniowym wprowadzaniu zmian i poprawie nawyków żywieniowych poprzez regularną edukację i konsultacje odbywające się co 2-3 tygodnie lub zastosować spersonalizowany odpowiednio zbilansowany plan żywieniowy. Wspólnie podejmiemy decyzję która droga będzie najlepsza dla Ciebie.

Jak się zapisać?

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 531 924 344 w celu ustalenia terminu wizyty.
Możesz także umówić się online.