ANNA ANDRYSIAK-SZYMAŃSKA

ANNA ANDRYSIAK-SZYMAŃSKA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych na kierunku psychodietetyka. Specjalizuje się w dietetyce klinicznej, w szczególności w chorobach insulinooporności, niedoczynności tarczycy, PCOS, endometriozie i chorobach jelit.

Szczególną uwagę przykłada do zaburzeń odżywiania oraz nieprawidłowych relacji z jedzeniem, które często są przyczyną nadwagi i otyłości. Podczas pracy stawia na modyfikację codziennych nawyków żywieniowych, motywując do budowania nowych przyzwyczajeń, gdyż uważa, że jest to jedyna skuteczna droga do trwałej zmiany. U Ani zawsze można liczyć na wsparcie. Niewątpliwą zaletą jest jej umiejętność do tworzenia dobrych relacji ze swoimi podopiecznymi.          

Wiedza i merytoryka są dla niej szczególnie cenne. Swoją wiedzą dzieli się z innymi podczas szkoleń i kursów. Jej celem zawodowym jest ciągłe pogłębianie i uzupełnianie wiedzy oraz ulepszanie swoich umiejętności.

Prywatnie kocha chodzić po górach, jeździć rowerem, słuchać muzyki, tańczyć, przyglądać się światu, czytać na przeróżne tematy oraz… darzyć miłością wszystkie koty tego świata.