SANDRA BURACZYŃSKA

SANDRA BURACZYŃSKA

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Pasjonatka różnorodnych form ruchu i zdrowego stylu życia w celu utrzymania długowieczności. Wiedzą i motywacją zaraża pacjentów, dokładnie tłumacząc fizjologię człowieka. Określa ją zawsze indywidualne podejście oraz charyzma. Wciąż poszerza swoją wiedzę na licznych kursach oraz warsztatach. Doświadczenie zdobyła pracując w prywatnym centrum rehabilitacji i szpitalach wrocławskich oraz wyjeżdżając do pacjentów domowych.

W swojej pracy płynnie łączy różnorodne metody tworząc autorskie programy rehabilitacji w celu najlepszego ich dopasowania do aktualnych potrzeb pacjenta. Korzysta z szerokiej gamy zdobytych umiejętności od starochińskiego masażu Gua-Sha i japońskiej terapii manualnej po nowoczesny masaż tkanek głębokich, zasady Rolfingu czy rehabilitacji stomatologicznej. Śmiało wplata terapię punktów spustowych, pinopresurę czy kinesiotaping.

Jej myślą przewodnią w pracy jest: dopasowanie terapii do pacjenta, a nie pacjenta do terapii. Kiedy kilka lat temu rozpoczynała swoją przygodę z fizjoterapią, marzyła o tym, by łączyć swoją pasję do zdrowego ruchu z możliwością leczenia ludzi.

Sandra Buraczyńska
Sandra Buraczyńska

„Movement” jest szczególnie bliski Sandrze, na własnej skórze przez ostatnie lata poznaje od podszewki wiele dyscyplin takich jak: bieganie, joga, pływanie, crossfit, kalistenika czy metoda Ido Portala. Temat ten bardzo ją rozwija, dlatego oprócz fizjoterapii, Sandra prowadzi również szkolenia i warsztaty z zakresu świadomego ruchu.

Sandra dużo pracuje z dziećmi, czemu one ją kochają? To proste. Sandra ma w sobie dziecięcą radość i pozytywną energie. Z nią nigdy nie jest nudno i ciągle wymyśla coś nowego. Najczęstsze pochwały jakie słyszymy od rodziców dzieci z którymi ćwiczy Sandra to: „dzieci nigdy się nie nudzą”, „podoba mi się, że tłumaczy dziecku każde ćwiczenie i dlaczego je robimy” lub „ćwiczenia z Sandrą to nie powtarzanie tego samego ruchu 50 razy ale sama zabawa”.

Dla Sandry nie ma rzeczy niemożliwych i poradzi sobie z każdym przypadkiem.