Dietetyk

Pierwsza spotkanie 

Pierwsza spotkanie ze mną stanowi początek terapii opartej na wzajemnym zaufaniu i motywacji. Zapewniam Cię, że dołożę wszelkich starań aby pomóc Ci w realizacji Twojego planu i ufam, że Ty także zrobisz wszystko co w Twojej mocy by poczuć radość i satysfakcję jaką daje  osiągnięcie postawionego sobie celu. Każdy jest inny – ma odmienny plan dnia, inne dolegliwości i z innym problemem zgłasza się na konsultację. Konieczność szukania nowych sposobów na skuteczną współpracę z Tobą motywuje mnie do ciągłego samodoskonalenia i nauki. Natomiast moje zaangażowanie, wsparcie i porady będą, mam nadzieję, motywować Ciebie do działania i ciągłych zmian na lepsze. Dzięki naszej współpracy poczujesz, że zwiększasz kontrolę nad swoim zdrowiem, wyglądem i samopoczuciem.Do dzieła!

Jak będzie przebiegać nasze spotkanie?

W czasie wizyty przeprowadzę z Tobą wywiad chorobowy oceniający Twój stan zdrowia. Zapytam o przebyte choroby, zabiegi operacyjne, stosowane leki i inne dolegliwości. Przeanalizuję aktualne wyniki badań i ocenię ich związek z odżywianiem. Kolejnym krokiem będzie szczegółowy wywiad dietetyczny, który ma na celu zebranie informacji na temat dotychczasowego stylu życia, nawyków, zwyczajowego planu dnia i roli jedzenia w Twoim życiu. Wywiad pozwoli mi zlokalizować problem i ustalić jakie postępowanie żywieniowe będzie dla Ciebie najlepsze oraz najbezpieczniejsze. Po tej długiej szczerej rozmowie zaproszę Cie do pomiarów i analizy składu ciała. Dzięki nim dowiemy się jaki jest stan odżywienia Twojego organizmu. To pozwoli nam wyznaczyć konkretne cele i oszacować czas terapii.

Co dalej?

Kolejne wizyty umożliwiają kontrolę Twojej terapii, dają Ci wsparcie oraz utrzymują Twoją motywację do działania na wysokim poziomie. Jeżeli się zdecydujesz na dalszą współpracę, pod koniec spotkania otrzymasz ode mnie ważne zadanie do wykonania przed następną wizytą. Będzie to pierwszy duży krok w kierunku zdrowia i lepszego samopoczucia.

Każdy jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia do problemu z którym się do mnie zgłasza. Dlatego po pierwszym naszym spotkaniu dalsza współpraca może przybrać różne formy w zależności od potrzeb. Możemy skupić się na stopniowym wprowadzaniu zmian i poprawie nawyków żywieniowych poprzez regularną edukację i konsultacje odbywające się co 2-3 tygodnie lub zastosować spersonalizowany odpowiednio zbilansowany plan żywieniowy. Wspólnie podejmiemy decyzję która droga będzie najlepsza dla Ciebie.

Adres

Jemiołowa 26-28 Wrocław 53-447