Razem z całym zespołem składającym się z fizjoterapeutów sportowych, pediatrycznych, osteopatów, dietetyków i trenerów medycznych tworzymy Centrum Rehabilitacji jakim są Dawcy Zdrowia. 

Jesteśmy miejscem dla osób, które poszukują sprawdzonego gabinetu fizjoterapii we Wrocławiu, w którym panuje przyjazna atmosfera i chcą pozbyć się bólu oraz znaleźć przyczynę problemu. W naszym gabinecie we Wrocławiu pracujemy z pacjentami, którzy zmagają się z różnego rodzaju schorzeniami narządu ruchu, bólem kręgosłupa, przewlekłymi bólami głowy, migrenami, problemami żołądkowymi, zwyrodnieniami. Pracujemy również z osobami z przewlekłymi urazami i takimi, którzy nabawili się nagłej kontuzji. Dużą grupę pacjentów, którzy odwiedzają nasz gabinet we Wrocławiu, stanowią także sportowcy. Bez względu jednak na powód swojej wizyty u nas każdy z nich jest traktowany w sposób indywidualny. Podstawę do jakichkolwiek działań stanowi w każdym przypadku badanie oraz dokładny wywiad. Gwarantujemy, że zapisując się do naszego gabinetu znajdziesz się dobrych rękach.
Poza indywidualnymi usługami rehabilitacyjnymi we Wrocławiu posiadamy również ofertę dla firm, w której znajdują się m.in. szkolenia z ergonomii, profilaktyki bólu i schorzeń układu ruchu, masaże biurowe oraz konsultacje dietetyczne i fizjoterapeutyczne. Jesteśmy otwarci na współpracę i dostosujemy nasze szkolenia dla potrzeb i charakteru Twojej firmy. 

Masaż

Zaliczany jest do jednych z przyjemniejszych zabiegów fizjoterapeutycznych. Jego celem jest poprawa trofiki tkanek, wyglądu skóry, ogólnego samopoczucia oraz redukcja zmęczenia. Najbardziej znane i stosowane rodzaje masażu to m.in masaż relaksacyjny, sportowy i leczniczy. Każdy z nich zmniejsza stres, działa wyciszająco i pomaga w zmniejszeniu bólu.

Bóle kręgosłupa

To najczęstsze problemy naszych pacjentów. Leczenie rozpoczynamy od ustalenia przyczyny problemu. Rozluźnienie napiętych mięśni, przywrócenie odpowiedniego ustawienia miednicy czy terapia manualna to jedne z wielu metod leczenia bólu kręgosłupa

Osteopatia

Opiera się na holistycznym sposobie leczenia. Terapia, która polega na kompleksowym podejściu do pacjenta i składa się z bardzo dokładnej diagnostyki, a następnie pracy z tkankami miękkimi, leczeniem dysfunkcji narządów wewnętrznych czy układu nerwowego.

Kinesiotaping

To zabieg polegający na naklejaniu specjalnych, elastycznych taśm. Ich celem jest złagodzenie bólu oraz zapobieganie kolejnym kontuzjom. Działają też rozluźniająco na mięśnie oraz przyśpieszają ich regenerację. Kinesiotaping jest metodą w pełni bezpieczną i szybko przynoszącą efekty. Dlatego korzystają z niej m.in. czołowi sportowcy na świecie

Trening medyczny

Rodzaj treningu skoncentrowany na indywidualnych potrzebach pacjenta, jego celach oraz dysfunkcjach. Pomaga wrócić do pełnej sprawności po urazach i operacjach. Jest świetną kontynuacją standardowej rehabilitacji lub jej uzupełnieniem.

Terapia Dzieci

Fizjoterapię i treningi prowadzimy dla dzieci już od 2. miesiąca życia. Na pierwszej wizycie oceniamy rozwój dziecka, jego zdolności i potrzeby. Następnie ustalamy proces rehabilitacji dostosowany indywidualnie do małego pacjenta.

Rehabilitacja stomatologiczna

Pomagamy pacjentom mającym problem w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych (ssż). Problemy ze SSŻ to m.in. zaciskanie zębów w nocy lub w dzień, szczękościsk, bruksizm, blokowanie żuchwy, stałe napięcia w okolicy twarzy.

Trening motoryczny

Uczy złożonych ruchów, rozwija zdolności koordynacyjne i płynność ruchu. Poza ogólnym zwiększeniem sprawności fizycznej trening motoryczny jest elementem profilaktyki kontuzji. Zalecamy sportowcom oraz osobom prowadzącym siedzący tryb życia.

gabinecie fizjoterapii Dawcy Zdrowia we Wrocławiu na profesjonalną pomoc można liczyć w takich przypadkach, jak nagła kontuzja czy rwa kulszowa. To także właściwe miejsce dla osób z przewlekłym bólem (m.in. kręgosłupa).

Jeśli chodzi o wykorzystywane przez nas metody leczenia, to stosujemy indywidualne podejście wykonując terapię manualnąosteopatię oraz kinesiotaping. Ponadto wykonujemy masaż leczniczy oraz profesjonalne masaże relaksacyjne i sportowe.

Oprócz tego w ofercie firmy znajdują się konsultacje dietetyczne oraz indywidualne plany żywieniowe, a także trening motoryczny, dzięki któremu można poprawić swoją sportową formę.

Bezpieczne i skuteczne

Celem przeprowadzanych przez nas zabiegów fizjoterapeutycznych jest skuteczna, bezpieczna i jak najszybsza pomoc świadczona pacjentom. Każdy z nich posiada własną historię schorzenia, z jakim do nas trafia, dlatego traktowany jest kompleksowo. Fizjoterapeuta stara się, aby okres rekonwalescencji był dla nich jak najkrótszy. W codziennej pracy spotykamy się dość często z przypadkami osób, które mają za sobą nieudane leczenie rehabilitacyjne. Fizjoterapia, aby odniosła efekt, powinna być skoncentrowana bezpośrednio na przyczynie dolegliwości. Wówczas zarówno fizjoterapeuta, jak i pacjent mogą czuć satysfakcję z poprawnie przeprowadzonego postępowania diagnostyczno-leczniczego. Niezwykle motywująco działa na nas to, że wiele osób trafia do naszego prywatnego gabinetu fizjoterapii we Wrocławiu ze względu na dobrą opinię tych, którzy skorzystali już z profesjonalnych usług Dawców Zdrowia. To dla nas wielki zaszczyt i motywacja do tego, aby dalej rozwijać się w oferowanych usługach i pomagać innym.
Odtwórz wideo

Opinie o Dawcy Zdrowia

Kolejny już raz jestem zachwycona wizytą w tym miejscu. Dzięki wizytom u Adriana pozbyłam się koszmarnych zawrotów głowy, pomógł również z ciągłym bólem brzucha, dzięki niemu trafiłam też do ginekologa gdzie okazało się, że mam torbiel na jajniku. Dziś, po zaleceniu od ortopedy, na Cito przyjął mnie ze złamaną kostką i rozległym urazem stopy. Zakres ruchów stopy i poziom bólu niebo a ziemia. Nie spotkałam bardziej profesjonalnego, a przy tym sympatycznego specjalisty. Polecam każdemu!!

Paulina Zając

Prawdziwi Dawcy Zdrowia, wiedzy i zaangażowania. Polecam wizytę u Konrada, jedne z najlepiej spędzonych 60 minut nad moim zdrowiem. Od rozpoznania problemu, przez terapię manualną, po wiedzę jak ćwiczyć w domu.

Mateusz Machowicz

Najlepsze miejsce na fizjoterapię we Wrocławiu! Pracuje tu świetny, stale rozwijający swoje kompetencje zespół. Z własnego doświadczenia polecam Sandrę, która swoją energią i pasją niezwykle motywuje i – przede wszystkim – posiada ogromną wiedzę i umiejętności, które ratują ciało (i ducha) w nawet najbardziej kryzysowych sytuacjach.

Agata Janikowska

Dwukrotnie korzystałam z profesjonalnej rehabilitacji u Dawców Zdrowia. Najpierw jedna ręka, później druga, po złamaniu w okolicy łokcia u obecnie 5-letniego syna.
Rehabilitację prowadziła Pani Julita. Cudowna, młoda dziewczyna, która … jak to syn stwierdził „naprawila moje ręce”. Super podejście do dzieci, pełen profesjonalizm, miła atmosfera i pyszna herbata. Polecam z czystym sumieniem!
Syn, pomimo zakończonej rehabilitacji, już dopytuje kiedy odwiedzimy znów Panią Julitę ? to o czymś świadczy ???
Pani Julito, chętnie wpadniemy w odwiedziny, choć mam nadzieję, że już bez potrzeby ponownych rehabilitacji. Jeszcze raz baaardzo DZIĘKUJEMY ❤ i życzymy duuużo zdrowia!

Katarzyna Merta

Po długim wzmaganiu się z bólem, który wykluczał mnie z trenowania, oraz szukaniem pomocy u różnych fizjoterapeutów ,wreszcie trafiłam pod skrzydła Pani Ewy. To fantastyczna osoba i świetny specjalista. Bardzo zaangażowana, w jej rękach mogę czuć się bezpiecznie a praca nad dolegliwościami i bólem przynosi efekty, dzięki czemu dalej mogę czerpać radość z uprawiania sportu 🙂 Polecam bardzo gorąco!!

Nikola M

Po dwóch wizytach u p. Adriana ból barku i pleców jest znacznie mniejszy. Poza tym atmosfera panująca w tym miejscu jest bardzo przyjemna 🙂 polecam serdecznie! 🙂

Agnieszka Wytrych

Bardzo polecam, umówiłem się na wizytę do Pana Konrada i jestem mega zadowolony. Przyszedlem z bólem karku od pracy przed komputerem, Pan Konrad od razu wiedział co trzeba zrobić i które mięśnie wymagają rozluźnienia. Polecił ćwiczenia do domu na wzmocnienie pleców i karku i na pewno jeszcze do niego wrócę ! Póki co, najlepszy fizjoterapeuta we Wroclawiu z jakim miałem do czynienia 🙂

Bartłomiej Środa

Adrian ratuje mnie przed bólami głowy, gdzie nawet lekarze rozkladali ręce i proponowali tylko tabletki. Miałam okazję być również u Sandry, która uratowała mi kolano przed półmaratonem, a pasja z jaką opowiada o kolejnych metodach, które poznaje i wykorzystuje tylko pokazuje jak bardzo inwestuje w siebie aby pomagać innym. Polecam

aldona lizak

Polecam to miejsce! Szczególnie Julkę, stosuje bardzo skuteczne metody leczenia urazów. Ogromna wiedza teoretyczna, którą potrafi świetnie przełożyć na praktykę. Kontaktowa i miła, podczas wizyty potrafi wprowadzić atmosferę dzięki której łatwiej wytrzymać nieprzyjemności bólowe. Skorzystałem po raz pierwszy i przy każdym kolejnym urazie będę wracał w to miejsce.

Mateusz Piekarski

Polecam to miejsce Sandra po pierwszej wizycie rozwiązała Moje problemy z barkiem ?
Pozytywne nastawienie 100% skuteczności ?

Daniel Przech

U Pana Adriana leczę się od ponad roku. Wizyty pomagają mi w walce z rwą kulszową. Mogę polecić z czystym sumieniem. Pan Adrian ma bardzo indywidulne podejście do pacjenta. Czuć, że praca jest również jego pasją. Oprócz tego, że jest profesjonalistą to sympatyczny z niego człowiek. Od jakiegoś czasu również czteroletni syn jest pacjentem Dawców Zdrowia z powodu płaskostopia. Panie mają świetne podejście do dzieci 🙂
Pozdrawiam

Kamila Rudnik